Головна arrow Правовий захист водіїв
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Останні 20 відповідей в наступних темах форуму:

Відбулося чергове засідання експертно-апеляційної ради.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Полезные статьи

 30 вересня 2014 року відбулося чергове засідання експертно-апеляційної ради при Державній службі України з питань регуляторної політики і розвитку підприємництва.

Всього на раді було розглянуто чотирнадцять апеляційних звернень, в числі яких два по лінії Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті. По одному зверненню прийнято рішення про перенесення розгляду скарги малого підприємства «Купава», по іншому -  прийнято рішення про задоволення претензій фізичної особи підприємця Плошенко М.М. (м Павлоград, Дніпропетровська обл.), якого позбавили ліцензії на право надання послуг таксі. Ліцензія підприємцю повернута.


Administrator, 01-10-2014, hits: 6767
Детальніше...
 

ДАІ-шні протоколи та постанови нового зразка

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Полезные статьи
тимчасовий талон до протоколу про порушення ПДР
Повідомлення Прес-служби Департамента ДАІ
       Введено у дію новий зразок адміністративного протоколу для документування співробітниками Державтоінспекції виявлених порушень правил дорожнього руху, тимчасового талона на право керування транспортним засобом, та постанови для оформлення відповідного рішення про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу працівником ДАІ.

Administrator, 31-08-2009, hits: 28884
Детальніше...
 

«Візирі» фіксують чужу швидкість?

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Полезные статьи
Роман Павлович. Фото Ю. Тесленко для Сегодня.uaВчені довели, що радари ДАІ неідеальні, і вираховують з потоку машин невинного "кролика".
Юлія Тесленко, СЕГОДНЯ.ua

     У Харкові викрили "Візир". Місцеві вчені стверджують: чудо-апарати ДАІ, які фіксують порушників швидкості, після чого вам відправляють  листа поштою, можуть приписати вашому авто швидкість від іншого. Імовірність цього в щільному потоці машин - 92%.


Administrator, 15-03-2009, hits: 11479
Детальніше...
 

Обережно! Фальшиві штрафи

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Полезные статьи
ВІЗИР в приватних руках. Фото А. Кравченко. Сегодня.ua
Водіям надсилають постанови ДАІ з підробними доказами.
 Владислав Бовсуновський СЕГОДНЯ.ua Фото А. Кравченко
   На фото зліва: на пішохідному мості Столичного шосе стоїть 16-річний юнак з… радаром "Візир" (один прилад у роздрібі коштує 28 тис. грн.). Щоправда, поспілкуватися не вдалося - побачивши наш інтерес, хлопець поспішив зникнути. Для перегляду в збільшеному виді - кликніть.

     Якщо рік тому порушника ПДР зупиняли, пояснювали суть порушення і складали протокол, то з листопада 2008 року ДАІшники в ряді випадків навіть не утруднюють себе зупинкою транспортних засобів - порушення фіксують на фото, а постанови про притягнення до відповідальності відправляють поштою.


Administrator, 15-03-2009, hits: 9581
Детальніше...
 

Штрафи: Спасіння водіїв - справа рук самих водіїв

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Полезные статьи
Нові штрафи. Фото В.Лазебника Записуйте даішників на відео, спотворюйте номери для фоторадарів і не признавайтеся, що напередодні пили.
Водіям вже зараз пора починати думати про те, як «вижити» в нових умовах. Адже нові штрафи за порушення ПДД своїми розмірами просто приголомшують – «ціни» підняли навіть не в 5 або в 10, а в 20—60 разів – до європейського рівня, а по деяких позиціях навіть вище. При цьому, за словами начальника ДАІ генерала-майора Геннадія Коломійца, «навіть самий дисциплінований водій не може проїхати по Києву жодного разу не порушивши — такі реалії». З урахуванням того, що за новим законодавством даішники отримали право штрафувати «на місці» на свій розсуд, і при цьому в законі наперед  приховано «підводні камені», використовуючи які працівникові ДАІ можна на рівному місці покарати будь-якого водія, водіям залишається лише оборонятися, використовуючи всі законні методи.

Administrator, 16-11-2008, hits: 10420
Детальніше...
 

Поведінка при складанні адмінпротоколу

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Консультации от Володарского
ПАМ'ЯТКА ПО ПОВЕДІНЦІ ВОДІЯ ПРИ ОФОРМЛЕННІ АДМІНПРОТОКОЛУ І ПОСТАНОВИ СПІВРОБІТНИКА ДАІ У СПРАВІ ПРО АДМІНПОРУШЕННЯ

      При діючому порядку винесення постанов співробітниками ДАІ немає сенсу у визнанні своєї провини в будь-якому адміністративному правопорушенні. Ви маєте право подати свої пояснення по суті порушення. В обов'язковому порядку пишіть всі свої аргументи, чому ви незгодні із звинуваченнями в порушенні, в графі, призначеній для ваших пояснень.

Administrator, 26-11-2008, hits: 8511
Детальніше...
 

До протоколу про перевищення швидкості

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Консультации от Володарского
На що звертати увагу в тексті протоколу і обставинах того, що сталося:
 
  • Наявність інших транспортних засобів, швидкість яких може бути пред'явлена вам.
  • Правильність установки знаків 5.45 (початок населеного пункту) і 5.46 (кінець населеного пункту) – на межі фактичної забудови, що прилягає до дороги.
  • Зона дії знаків обмеження швидкості (до найближчого перехрестя або кінця населеного пункту).
  • Наявність пломбування на приладі, яким вимірюється швидкість, і документів про допуск даного типа засобу вимірювальної техніки до вживання в Україні і про перевірку даного екземпляра засобу вимірювальної техніки; вказання в протоколі точного значення швидкості, типа і серійного номера засобу вимірювальної техніки, яким вона виміряна, похибки приладу при вимірах.
Що писати в поясненнях до адмінпротоколу залежно від вказаних обставин:
Administrator, 26-11-2008, hits: 8118
Детальніше...
 

До протоколу про створення аварійної обстановки

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Консультации от Володарского
На що звертати увагу в тексті протоколу і обставинах того, що сталося

Чи були реально учасники дорожнього руху, яким створена небезпека або перешкода; які саме дії вони зробили, і чи були їх дії різкими; чи вказані їх дані в протоколі про адміністративне правопорушення як потерпілих або свідків.
 
Що писати в поясненнях до адмінпротоколу залежно від вказаних обставин:

Administrator, 26-11-2008, hits: 6632
Детальніше...
 

"Порушення" правил проїзду пішоходного переходу

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Консультации от Володарского
ПАМ'ЯТКА ПРИ СКЛАДАННІ ПРОТОКОЛУ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ПРОЇЗДУ ПІШОХІДНОГО ПЕРЕХОДУ (НЕНАДАННЯ ПЕРЕВАГИ ПІШОХОДАМ НА НЬОМУ)
 
     Якщо на вас складають протокол за порушення правил проїзду пішохідного переходу і порушення пріоритету пішоходів, необхідно зробити наступне. У протоколі в графі для своїх пояснень вказати, якщо такі обставини мали місце, що пішоходи при наближенні до пішохідного переходу автомобіля не знаходилися на переході. Або що знаходилися в такому місці, що перешкода або небезпека їм не створювалося і не могла бути створена. (Наприклад, пішохід переходив зовсім іншу смугу руху, а не ту, по якій рухався автомобіль.)

Administrator, 26-11-2008, hits: 12751
Детальніше...
 

Захист при вилученні водійського посвідчення

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Консультации от Володарского
     Якщо при складанні на вас протоколу про адміністративне правопорушення у вас вилучено водійське посвідчення, таке вилучення само по собі може бути оскаржене як окрема процесуальна дія. Згідно ст.267 КпАП України, скарга може бути подана як вищестоячому органу або посадовій особі по відношенню до того, яким проведено вилучення, так і до суду.

Administrator, 26-11-2008, hits: 9873
Детальніше...
 
 

Вхід (крім форуму)


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

! Всі права застережено. Цитування, копіювання матеріалів або їх частин без текстового посилання на Портал Таксопорт (для друкованих видань) або гіперпосилання на taxoport.com (для інтернет-ресурсів) заборонено. Примітка: точка зору адміністрації може не співпадати з думкою авторів публікацій.