Головна arrow Пасажирам про таксі
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Останні 20 відповідей в наступних темах форуму:

Пасажирам про тарифи.

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 Пасажирам про тарифи.
- Скільки коштуватиме доїхати до ....?
Це питання в Україні звучить кожну хвилину, якщо не секунду. Дійсно, скільки буде коштувати? Заходячи в магазин, будь-який покупець бачить цінник на товарі, звернувшись до перукарні, клієнт на видному місці бачить прейскурант цін на послуги, та що говорити, навіть ціна народження і смерті людини розписана в таблицях вартості послуг відповідних установ. Все практично  ясно і зрозуміло. І тільки в таксі нічого не зрозуміло.

Можна сказати, що сучасне українське таксі докотилося до порожнього бака і розбитого драндулета. Не вдаючись у причини, що породили таку ситуацію, а вони досить складні і суперечливі, дізнатися вартість поїздки в таксі не складає труднощів. Достатньо зателефонувати в «службу таксі». З'ясувавши, звідки і куди вам треба їхати, на тому кінці дроту відразу назвуть ціну послуги. За великим рахунком звичайного пасажира не хвилює проблема тарифоутворення, та й не повинна хвилювати. Ціна названа, а раз названа, значить, вона цілком влаштовує перевізника. Інакше, навіщо називати ціну, яка невигідна? Залишилось лише отримати згоду пасажира.


Administrator, 05-04-2013, hits: 9651
Детальніше...
 

Пасажирам таксі: що і як рахує таксометр?

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Таксометр (лічильник) Євро Такс
Анатолій Галазюк - «ТАКСОПОРТ»
   Часи, коли зрозумілий кожному школяру механічний таксистський лічильник – наймасовіша продукція Челябінського годинникового заводу, справно цокав і демонстрував своїми цифровими барабанчиками вартість поїздки в кожному радянському таксі, давно минули.
 
     Сьогодні в автомобілях таксі використовуються інші прилади - набагато досконаліші, з широким діапазоном можливостей, але вони передбачають певний мінімум інформованості клієнта про те, що і як вони рахують. Якщо не знати, куди дивитися, і сподіватися лише на коректність перевізника, то  на жаль, можна в кінці поїздки потрапити в незавидну роль обдуреного за допомогою сучасних технічних засобів, що анітрохи не краще обману "на слово".
 
   У матеріалі нижче ми спробуємо дати основні поради пасажиру, на що варто звертати увагу при поїздці на таксі з оплатою по таксометру.

Administrator, 21-12-2008, hits: 22917
Детальніше...
 

Пасажирам таксі: таксі з точки зору закону

Надрукувати Надіслати електронною поштою
фото segodnya.ua для novostey.com

     Українське законодавство доволі чітко встановлює правила гри на ринку послуг таксі. Що варто знати пасажиру, щоб безпомилково відрізняти машину, яка надає послуги в правових рамках, де права клієнта  захищені законом, від напівлегального і нелегального перевізника, де акуратність і порядність залежать лише від особистих якостей водія, що сидить за кермом. А компенсація будь-яких втрат і збитків, понесених в результаті дій такого нелегала - взагалі неможлива в  правовому полі.


Оновлено 01 листопада 2008


Administrator, 04-06-2007, hits: 19066
Детальніше...
 

Пасажирам таксі: як захистити свої права

Надрукувати Надіслати електронною поштою
фото: Вадим Грига, "24"
Анатолій Галазюк - «ТАКСОПОРТ»
     Що робити пасажиру таксі, якщо його права порушено? Як можна захиститись? У яких випадках є шанси відстояти свої інтереси, а в яких, кращий з виходів – пережити в собі образу, поставити хрест на претензіях  і просто наступного разу пошукати іншого перевізника?

Оновлено 02 листопада 2008


Administrator, 04-06-2007, hits: 13418
Детальніше...
 

Права та обов'язки водія та пасажира

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Диспетчер Портала Приват Таксі

     Права і обов'язки пасажира і водія таксі були чітко визначені в нормативних документах колишнього СРСР. Не менш акуратно вони виписані і в сучасному українському законодавстві. Але на жаль, багато водіїв таксі, особливо ті, хто  ніколи не не працював  в таксопарках радянського періоду, а виявились залучені в цей вид діяльності останніми роками, на жаль, їх практично не знають. З іншого боку, у сьогоднішніх пасажирів таксі уявлення про свої права і обов'язки - ще більш розпливчаті і туманні.


Оновлено 01 листопада 2008


Administrator, 04-06-2007, hits: 23405
Детальніше...
 

Захист прав споживачів в регіонах

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Адреси, телефони та керівники управлінь по захисту прав споживачів.

Administrator, 02-11-2008, hits: 23911
Детальніше...
 
 

Вхід (крім форуму)


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

! Всі права застережено. Цитування, копіювання матеріалів або їх частин без текстового посилання на Портал Таксопорт (для друкованих видань) або гіперпосилання на taxoport.com (для інтернет-ресурсів) заборонено. Примітка: точка зору адміністрації може не співпадати з думкою авторів публікацій.