Головна arrow Легалізація приватного таксі
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Останні 20 відповідей в наступних темах форуму:

Приватний підприємець з ліцензією на таксі

Надрукувати Надіслати електронною поштою

До статті ЛІЦЕНЗІЯ НА ТАКСІ В УКРАЇНІ

Анатолій Галазюк - «ТАКСОПОРТ»
     Якщо ви автовласник і вирішили займатися наданням послуг таксі, або вже давно цим займаєтесь і просто вирішили привести свою діяльність у правову площину, але не знаєте з чого почати і як діяти, цей матеріал для вас.

 

Докладна інструкція по легалізації діяльності таксі для приватного автовласника: оформлення статусу самозайнятого підприємця - перевізника, ліцензії на перевезення на таксі, ліцензійної картки


Оновлено 02 червня 2009 з урахуванням збільшеної оплати за ліцензію


Administrator, 14-03-2007, hits: 126114
Детальніше...
 

Легалізація приватного таксі через фірму-кришу

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Анатолій Галазюк - «ТАКСОПОРТ»

     "Робота на фірмі"  - шлях по якому йдуть багато приватних таксистів в Україні.

     Шлях простіший і, до останнього часу, дешевший в порівнянні з самостійною легалізацією, але приховуючий в собі дуже серйозні проблеми. Які вже в недалекому майбутньому змусять або, вбиваючи власну машину, за копійки працювати "на дядька", або, поставивши хрест на такій „легальності”, все починати заново.

оновлено 18 жовтня 2008


Administrator, 14-03-2007, hits: 25214
Детальніше...
 

Відкриття бізнесу в таксі: служби, компанії, таксопарку

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Практика управління
«ТАКСОПОРТ» - "Практика Управління"
     Усе частіше до нас на Портал звертаються з запитаннями про правові основи організації власної диспетчерської служби, або початку бізнесу по перевезеннях на таксі, як не менш численні запитання про необхідні початкові витрати, особливості устаткування, перспективах прибуткового ведення бізнесу і т.д. Відповіддю на багато із цих питань може служити опублікована в березневому номері журналу "Практика Управління" стаття "Шеф два лічильники", у підготовці якої використані матеріали нашого Порталу й коментарі його засновника й адміністратора. Представляємо Вашій увазі електронну версію, що публікується за згодою редакції журналу.

Administrator, 21-04-2009, hits: 57089
Детальніше...
 
 

Вхід (крім форуму)


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

! Всі права застережено. Цитування, копіювання матеріалів або їх частин без текстового посилання на Портал Таксопорт (для друкованих видань) або гіперпосилання на taxoport.com (для інтернет-ресурсів) заборонено. Примітка: точка зору адміністрації може не співпадати з думкою авторів публікацій.