Головна arrow Аналітика, публікації і ТБ
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Останні 20 відповідей в наступних темах форуму:

"Рынок такси в Киеве: состояние, ключевые игроки, перспективы и вызовы"

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 6 декабря 2019 в 11:30 в конференц-зале УНИАН (г. Киев, ул. Крещатик, 4) состоялась пресс-конференция на тему: «Рынок такси в Киеве: состояние, ключевые игроки, перспективы и вызовы».

В мероприятии приняли участие Руслан Бортник (директор УИАМП), Даниил Богатырев (эксперт УИАМП, соавтор исследования), Ева Антоненко (эксперт УИАМП, соавтор исследования), Сергей Шабовта (эксперт по безопасности), другие эксперты отрасли, представители служб такси, народные депутаты.


Administrator, 06-12-2019, hits: 128
Детальніше...
 

Турборежиму у Верховній Раді - СТОП!!!

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 11 листопада в УНІАН відбулася прес-конференція на тему «Українські таксисти: турборежиму у Верховній Раді - СТОП!!!».
Учасники прес-конференції:
-Андрій Антонюк, Голова Української таксомоторної асоціації;
- Василь Попик, Голова Профспілки таксистів України;
-Софія Шипілова, Голова адвокатського об’єднання «Метод»;
-Геннадій Попов, перевізник на таксі.
Під час прес-конференції були обговорені деякі закони нещодавно прийняті Верховною Радою України та озвучені можливі негативні наслідки прийняття даних законів для таксистів, автолюбителів та водіїв.
Мова йшла про законопроекти прийняті у так званому «ТУРБОРЕЖИМІ» роботи Верховної Ради, без належного залучення фахівців та громадського обговорення:
1). № 1150 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей»;
2). №, 128-ІХ та 129-IX про касові апарати та Кешбек;
3). про ініціативи різних представників влади щодо термінової реформи ринку таксі в Україні.


Administrator, 12-11-2019, hits: 748
Детальніше...
 

АНОНС: 11листопада о 13.30 «Українські таксисти: турборежиму у Верховній Раді - СТОП!!!»

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 В УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Українські таксисти: турборежиму у Верховній Раді - СТОП!!!»

11 листопада о 13.30 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Українські таксисти: турборежиму у Верховній Раді - СТОП!!!». Верховна Рада України прийняла та передала на підпис Президенту України Володимиру Зеленському закон № 1150 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей».


Administrator, 07-11-2019, hits: 835
Детальніше...
 

А.Антонюк на ObozTV: Штрафи за автокрісла: у законі знайшли шпарину для водіїв

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Закон про штрафи для водіїв, що перевозять дітей без автокрісел, містить шпарини, що дозволяють уникнути покарання.

Про це в ефірі ObozTV розповів голова Всеукраїнської таксомоторної асоціації Андрій Антонюк, коментуючи нововведення в Правилах дорожнього руху.

"Жодних автокрісел ніякий закон не ввів. Можливо, "слуги народу" справді хотіли таку новину зробити, але "турборежим" зіграв із ними злий жарт. Я навіть листувався з депутатами з транспортного комітету. Я їм кажу – ви написали в законі, що забороняється перевозити дітей в транспортних засобах, оснащених ременями безпеки, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину. Що таке спеціальні засоби, в закон люди не внесли", – пояснив Антонюк.


Administrator, 07-11-2019, hits: 649
Детальніше...
 

"Uber Україна": про ціни, заробіток водіїв, "нелегалів" і доходи, які потрапляють в Голландію

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 29-річний харків'янин Георгій Соколянський, керівник з розвитку Uber в країнах Центральної та Східної Європи фото Дмитра ЄршоваУ якій країні Uber платить податок з доходу в Україні, скільки заробляють водії, навіщо потрібна реформа таксі, і чому UberShuttle працює без дозволів.

Сервіс виклику таксі Uber працює в Україні з 2016 року і наразі доступний в семи містах. За приблизними розрахунками, 51% ринку таксі за кількістю поїздок припадає саме на Uber.

За оцінками BRDO, річний оборот ринку становить близько 40 млрд грн, а 98% його учасників працюють в тіні і не сплачують податків.


Administrator, 07-11-2019, hits: 246
Детальніше...
 

Які права мають пасажири таксі?

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 Надання послуг таксі підпорядковується певним правилам, а водій та пасажири мають чіткі обов’язки.

Що потрібно знати про поїздку в таксі?

Пункт 86 Постанови Кабміну від 18.02.1997 року «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» визначає, що автомобільний перевізник, автомобільний самозайнятий перевізник, які здійснюють перевезення пасажирів та їх багажу на таксі (далі — послуги таксі), повинен дотримуватися вимог законодавства про автомобільний транспорт та захист прав споживачів.


Administrator, 30-10-2019, hits: 238
Детальніше...
 

Успешные реформы Гончарука!!!

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Гончарук: Реформа для лохов - просто меняем цвет бумажки - получаем реформу.
 

Administrator, 26-10-2019, hits: 1255
Детальніше...
 

«УКЛОН» бьёт «рекорды».

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 Ещё не выпал снег и дороги не покрылись ледяной коркой, а на таксомоторном рынке Украины похоже вовсю идёт сбор «урожая» ДТП с участием автомобилей «УКЛОН». Этот сервис вызова легковых автомобилей во второй половине октября бьёт все рекорды по количеству и тяжести аварий.Administrator, 25-10-2019, hits: 827
Детальніше...
 

Uber поддерживает новый законопроект о такси

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 По мнению представителей службы вызова такси, принятие нового закона несколько ограничит рост компании, но обеспечит прозрачные правила работы.

Законопроект о рынке такси, созданный при участии МИУ и Офиса эффективного регулирования, способен обеспечить прозрачность рынка и безопасность для пассажиров.


Administrator, 11-10-2019, hits: 208
Детальніше...
 

ЄБА просить транспортний комітет ВРУ підтримати законопроект про реформування ринку послуг таксі

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) звернулася до голови Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури Юрія Кісєля з проханням підтримати законопроект, яким пропонується нове законодавче регулювання ринку таксі, повідомила прес-служба ЄБА в п'ятницю.

"Прийняття нової моделі регулювання ринку таксі - значний крок щодо впровадження європейських стандартів у життя українців. Ми сподіваємося, що новий закон про таксі дозволить вивести перевезення з тіні, позбутися застарілих норм регулювання та запровадити натомість зрозумілі та рівні правила гри для учасників ринку. В Україні вперше до реформування ринку послуг таксі підійшли так комплексно та фахово, що є, безперечно, позитивним сигналом", - наводить прес-служба слова керівника департаменту представництва інтересів компаній-членів ЄБА Ігоря Гоцика.


Administrator, 28-09-2019, hits: 252
Детальніше...
 

Володимир Зеленський обговорив з виконавчим директором Uber

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 Володимир Зеленський обговорив з виконавчим директором Uber перспективи збільшення капіталовкладень компанії в Україні

Президент України Володимир Зеленський у Нью-Йорку зустрівся з виконавчим  директором компанії Uber Technologies Inc. Дарою Хосровшахі.

Під час зустрічі було обговорено низку питань щодо діяльності Uber в Україні, а також перспективи нарощування капіталовкладень компанії в нашій державі.


Administrator, 25-09-2019, hits: 202
Детальніше...
 

На Донбасі поліція та водії разом запустили "Безпечне таксі"

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 На Донбасі поліція і водії запустили проект  «Безпечне таксі».
З сьогоднішнього дня громадяни можуть вибрати для своєї поїздки безпечний транспорт, пише ВВ за посиланням на прес-службу Волноваської поліції.

Перші позначки «Безпечне таксі» отримали водії, які кілька тижнів тому пройшли обстеження в Волноваському наркологічному диспансері.

Головною метою програми «Безпечне таксі» є збереження здоров’я і життя пасажирів, які користуються послугами таксі.


Administrator, 23-09-2019, hits: 228
Детальніше...
 

Глава Украинской таксомоторной ассоциации (УТМА) Андрей Антонюк в эфире OBOZ.TV

Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Глава Украинской таксомоторной ассоциации (УТМА) Андрей Антонюк в эфире OBOZ.TV.

В Эфире обсуждали бесконтрольный рынок такси в Украине, почему такси с каждым днём становится все опасней для пассажиров, причины множества ДТП , травм пассажиров такси.
 


Administrator, 19-09-2019, hits: 697
Детальніше...
 

АНОНС: 19 сентября в 11.30 на телеканале OBOZ.TV Глава УТМА будет обсуждать проблемы рынка такси.

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 АНОНС

В четверг, 19 сентября, в 11 часов 30 минут на телеканале OBOZ.TV в передаче "Студія OBOZREVATEL" будет обсуждаться тема «Почему такси с каждым днём становится все опасней для пассажиров, причины множества ДТП , травм пассажиров  такси». Гость в студии Глава Украинской таксомоторной ассоциации (УТМА) Андрей Антонюк. Смотрите, задавайте вопросы, высказывайте мнение!!!

 Ссылка на трансляцию 


Administrator, 18-09-2019, hits: 472
Детальніше...
 

В Запорожье водитель Uklon набросился на пассажиров с арматурой

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 Вчера вечером, 11 сентября, в Запорожье произошел инцидент между таксистом и пассажирами. В итоге, водитель набросился на молодых людей с кулаками . Соответствующей информацией поделились пострадавшие в Инстаграм-паблике zptoday.

Так, девушка вместе со своим молодым человеком они вызвали службу такси «Уклон». Конфликт произошел во время поездки из-за того, что таксисту сделали замечания по поводу разговора по мобильному телефону за рулем. В результате,  водитель выгнал молодых людей из машины, а после набросился на них с арматурой. Как это было, читайте со слов пострадавшей:


Administrator, 12-09-2019, hits: 238
Детальніше...
 

Чтобы избежать ответственности, таксист пытался избавиться от украденных у пассажирки вещей.

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 Инцидент произошел сегодня, 9 сентября, около шести часов утра на улице Шевченко. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции.

Женщина вызвала такси, водитель которого помог ей загрузить чемоданы, и отошла от авто на пару минут, оставив вещи без присмотра. Когда же она вернулась, то обнаружила пропажу своей сумки, в которой находились четыре мобильных телефона и деньги.

Прибывшие на место полицейские при отработке прилегающей территории обнаружили сумку женщины, но она была пуста. Вскоре, на соседней улице в кустах, патрульные нашли и мобильные телефоны.


Administrator, 10-09-2019, hits: 106
Детальніше...
 

Как работают популярные сервисы такси в Украине.

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 В Украине за рулем такси можно встретить водителей с криминальным прошлым и наркозависимых. Uclon, Uber не просят медицинских справок и берут на работу практического любого желающего.

Сами таксисты также подвергаются нападениям со стороны пассажиров, их даже убивают. Как говорят некоторые участники этого рынка, в Украине не работают законы, которые должны были бы защитить обе стороны.


Administrator, 10-09-2019, hits: 153
Детальніше...
 

В Николаеве пьяный таксист ударил Полицейского

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 Водитель легковушки Mercedes дважды создал аварийную ситуацию и едва не врезался во встречную фуру.

В Николаеве полицейские задержали пьяного таксиста, который вел себя агрессивно и ударил одного из патрульных. Об этом сообщает местное издание Новости-N в субботу, 31 августа.

Отмечается, что инцидент произошел поздно вечером пятницу на улице Авангардной.


Administrator, 31-08-2019, hits: 93
Детальніше...
 

"Сегодня поездка на Uber стоила мне тысячу долларов."

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 Сегодня поездка на Uber стоила мне тысячу долларов.

У меня была запланирована рабочая съёмка.

В фотопрокате, где я беру технику была очередь, в итоге я начала опаздывать на съёмку и вызвала Uber.
Вышла из проката с чемоданом в руках. Машина уже была на месте (что-то привозила на этот же адрес). Я села в машину с чемоданом и рюкзаком. Пока ехала переписывалась по одному из рабочих проектов. В итоге в конце поездки невнимательно вышла из машины без чемодана с арендованной техникой.

Я поняла это через минуту. Машина уже разворачивалась и водитель не видел, как яро я хочу его вернуть.

Дальше оказалось, что номера водителя в поездке нет и из приложения я позвонить ему не могу. Номер машины после завершения поездки увидеть нельзя.


Administrator, 28-08-2019, hits: 203
Детальніше...
 

Таксисти UBER-у відправили у лікарню пішохода, який заважав їм проїхати

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 Ну шош… Всі навкруги відрапортували про святкові враження. У нас теж трохи уляглися емоції. Тому — твір на тему «как-ми-провєлі-празнікі», або красоти вам в стрічку.
Отже — наші веселі плани на вихідні і ще на деякий час «намалювалися» у п’ятницю, коли всі збиралися святкувати День Прапора.
Максим вийшов вигуляти нашого старенького собаку.
Просто біля будинку, майже білим днем, навпроти входу до педучилища — його мало не задавив потік машин, що мчали тротуаром, об’їжджаючи пробку.


Administrator, 28-08-2019, hits: 300
Детальніше...
 

Поліцейські затримали таксиста-ґвалтівника

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 Патрульна затримали чоловіка, який обґрунтовано підозрюється у зґвалтуванні дівчини.

Нещодавно, патрульні отримали повідомлення про зґвалтування. Заявниця розповіла, що таксист, замість відвести її за вказаною йому адресою, відвіз в ліс та зґвалтував. Також у жінки зникли її золоті прикраси.

Патрульні, які стежать за камерами "Безпечне місто", швидко встановили марку та номерні знаки автомобіля зловмисника, а також його маршрут руху та ймовірне місце поточного перебування. Отримавши орієнтування та район можливого перебування зловмисника екіпажі патрульної поліції розпочали обстеження прилеглої території. На вулиці Городецькій інспектори виявили розшукуваний автомобіль та його водія.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу для встановлення всіх обставин та кваліфікації дій затриманого.


Administrator, 27-08-2019, hits: 455
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 21 з 610
 

Вхід (крім форуму)


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

! Всі права застережено. Цитування, копіювання матеріалів або їх частин без текстового посилання на Портал Таксопорт (для друкованих видань) або гіперпосилання на taxoport.com (для інтернет-ресурсів) заборонено. Примітка: точка зору адміністрації може не співпадати з думкою авторів публікацій.