Головна arrow Архів ініціативи ВАСП
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Останні 20 відповідей в наступних темах форуму:

Звернення ініціативної групи «ВАСП таксі»

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Всеукраинская ассоциация  самозанятых перевозчиков на такси  - ВАСП таксиЗвернення до українських таксистів, керівників, власників інформаційно-диспетчерських служб та автотранспортних підприємств

     Ми, ініціативна група легальних самозайнятих перевізників - з одного боку, та група власників і керівників інформаційно-диспетчерських служб (ІДС), що вважають легального перевізника єдиним законним партнером для нашого бізнесу, - з іншого, звертаємось до всіх перевізників України, колег по інформаційно-диспетчерському бізнесу, керівників інших сервісів, клієнтом яких є перевізник на таксі, власників і керівників автотранспортних підприємств (АТП), зацікавлених у відновленні порядку в галузі, збалансованості попиту і пропозиції, прибутковій експлуатації автомобілів в бізнесі перевезень пасажирів, поверненню до обгрунтованих цін на послуги перевезення і виключенні  у найближчому майбутньому, як конкуренції з боку  нелегальних перевізників, так і домінування залучаючих таких перевізників «сірих» схем, а також - ризиків монополізації ринку перевезень на таксі крупним капіталом.
 
Примітка: список підприємців, що підтримали Звернення, оновлено 11.09.10
Вже більше170 СПД-підприємців підписали це Звернення!
Приєднуйтесь!

Administrator, 21-03-2010, hits: 33967
Детальніше...
 

Лист від Чернівецької Профспілки

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Лист від Чернівецької Профспілки автомобільних самозайнятих перевізників, отриманий ініціативною групою зі створення «ВАСП таксі» 25.03.2010


Administrator, 26-03-2010, hits: 11490
Детальніше...
 

Відповідь Голові Чернівецької Профспілки

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Відповідь ініціативної групи «ВАСП таксі»
на
Лист Голови Ради Професійної спілки автомобільних
самозайнятих перевізників міста Чернівці п. Безрядіна В.В.

Шановний Валентин Васильович!

      Ініціативна група зі створення «ВАСП таксі» дякує Вам за увагу, виявлену до нашої ініціативи і Ваші коментарі до наших програмних тез. В той же час, мусимо зауважити, що деякі Ваші думки вимагають більш детального викладу, а інші, якщо ми правильно їх зрозуміли, на жаль, викликають наші заперечення. Можливо, наші роз'яснення та аргументи,  що викладені нижче,  як і Ваші відповіді на поставлені запитання зможуть зблизити наші точки зору і дадуть можливість продовжити діалог. В усякому разі, на конструктивне продовження такого ми хотіли б сподіватися.

Administrator, 13-04-2010, hits: 8184
Детальніше...
 

Листування. м. Охтирка Сумскої області

Надрукувати Надіслати електронною поштою
... з Первинною Охтирською Міською Професійною Спілкою таксистів України.
Administrator, 26-03-2010, hits: 7443
Детальніше...
 
 

Вхід (крім форуму)


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

! Всі права застережено. Цитування, копіювання матеріалів або їх частин без текстового посилання на Портал Таксопорт (для друкованих видань) або гіперпосилання на taxoport.com (для інтернет-ресурсів) заборонено. Примітка: точка зору адміністрації може не співпадати з думкою авторів публікацій.