Головна arrow Архів пропозицій у нормативку
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Останні 20 відповідей в наступних темах форуму:

Стукаємо до влади: Податковий кодекс і єдиний соціальний внесок необхідно коригувати

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Податковий кодекс Анатолій Галазюк - Портал Таксопорт™
     Як відомо, 18 листопада Верховною Радою був ухвалений вцілому проект Податкового Кодексу. Надзвичайно тривожно те, що документ містить норми, які абсолютно неприйнятні для добропорядних і легально працюючих підприємців-платників податків та малих підприємств. Якщо в нього і у набираючий чинності з 1-го січня 2011 року Закон України про єдиний соціальний внесок не будуть терміново внесені зміни, малому бізнесу в найближчому майбутньому світить тільки одне - згортання легальної господарської діяльності. А розраховувати на те, що Президент заветує документ, немає ніяких підстав.

Доповнено 20-го листопада 2010
     У цій же публікації - точка зору Віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпка на імовірність підписання Президентом та можливість доопрацювання Податкового кодексу. Відео виступу Сергія Леонідовича на програмі Євгенія Кисельова «Велика політика» телеканалу «Інтер» від 19-го листопада 2010...

Administrator, 19-11-2010, hits: 10619
Детальніше...
 

Таксопорт: доповнити проект Податкового Кодексу

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Проект Податкового Кодексу потрібно негайно коригуваатиАнатолій Галазюк - Портал Таксопорт™
     Як відомо, прийнятий в першому читанні 7 жовтня ц.р. проект Податкового Кодексу знаходиться зараз на доопрацюванні у профільному Комітеті Верховної Ради з питань податкової та митної політики. Надзвичайно тривожно те, що прийнятий за основу документ містить положення, які абсолютно неприйнятні для легально працюючих платників податків - підприємців та малих підприємств. Якщо в них не буде внесено зміни, малому бізнесу в найближчому майбутньому світить тільки одне - згортання легальної господарської діяльності.

Administrator, 21-10-2010, hits: 10070
Детальніше...
 

Пропозиції від Таксопорта у нормативну базу галузі таксі

Надрукувати Надіслати електронною поштою
УВАГА! Пропозиції у законодавчо-нормативну базу галузі  таксіІнформаційне повідомлення - Портал Таксопорт
     Публікуємо інформацію для оперативного ознайомлення, оцінки, аналізу та висловлення зауважень та доповнень до пропозицій змін у законодавчо-нормативну базу галузі послуг перевезень пасажирів легковим автотранспортом. Ці пропозиції, на думку їх розробників, мають хороші шанси бути сприйнятими центральними органами влади та враховують наступне:

Administrator, 18-09-2010, hits: 11674
Детальніше...
 

Альтернатива ніщівному законопроекту?

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Анатолій ГалазюкАнатолій Галазюк - Портал Таксопорт
      Пропоную ознайомитись з альтернативною точкою зору на можливу трансформацію нормативно-правової галузі галузі перевезень пасажирів та їх багажу на таксі, легковими автомобілями на замовлення та відповідних інформаційно-диспетчерських послуг, у зв'язку із опублікуванням 2 вересня ц.р. на нашому інтернет-ресурсі нового проекту змін у законодавчо-нормативну базу  що представлений Президентом ГО «Асоціація інформаційних диспетчерів та водіїв служб таксі» Олександром Головченко.
 
Плюс коментар "Після З'їзду Таксистів України" (доповнено 06.09.10)

Administrator, 02-09-2010, hits: 8763
Детальніше...
 

Звернення підприємців до М.Ю. Бродського

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Інформаційне повідомлення. Портал Таксопорт

     У зв'язку з оприлюдненням 22 квітня ц.р. на Офіційному сайті Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва оновленої редакції Концепції проекту Закону України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва», у якій передбачаються суттєві обмеження по можливостях застосування спрощеної системи оподаткування у тому числі і для господарюючих суб'єктів, які провадять діяльність з надання послуг перевезень пасажирів, а також - для підприємців, що обслуговують таких господарюючих суб'єктів, групою підприємців підготовано та відправлено Звернення на ім'я Голови Держкомпідприємництва М.Ю. Бродського.


Administrator, 25-04-2010, hits: 8766
Детальніше...
 

Лист до "Проекту Концепції... спрощеної системи..."

Надрукувати Надіслати електронною поштою
    Лист до  опублікованого  16 квітня 2010 року «Проекту Концепції проекту Закону України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва"», відправлений 19 квітня 2010 року від імені ініціативної групи зі створення "ВАСП таксі" на ім'я Голови Ради підприємців при КМУ ПРОДАН О.П.
Administrator, 22-04-2010, hits: 6780
Детальніше...
 

До проекту Положення про ліцензійну картку

Надрукувати Надіслати електронною поштою
ФОП Галазюк А.В.
Анатолій Галазюк - Портал Таксопорт
      Скориставшись можливістю  внести пропозиції і зауваження  до проекту нової редакції  "Положення про ліцензійну картку...", яка надана опублікованим на офіційному сайті Мінтрансзв'язку 27 травня ц.р. повідомленням,   підготував і відправив на адресу ГАТІ та Держкомпідприємництва листи з  очевидно необхідними доповненнями та змінами. Упевнений, що  дієве обмеження тінізації ринку  перевезень на таксі під  вивісками недобропорядних ліцензіатів  є цілком реальним, якщо відповідні  пропозиції будуть прийняті до  уваги. Друга частина доповнень  стосується припинення повної безконтрольності  в застосуванні таксометрів в  автомобілях таксі, яка вже  провокує недобросовісну конкуренцію між перевізниками та недовіру до приладів  з боку пасажирів, змушуючи  їх користуватися сумнозвісною "попередньою  домовленістю", як єдино доступним  способом уникнути можливого обману. Ознайомитися з пропозиціями можна по кліку на "детальніше".

Administrator, 04-06-2010, hits: 9511
Детальніше...
 
 

Вхід (крім форуму)


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

! Всі права застережено. Цитування, копіювання матеріалів або їх частин без текстового посилання на Портал Таксопорт (для друкованих видань) або гіперпосилання на taxoport.com (для інтернет-ресурсів) заборонено. Примітка: точка зору адміністрації може не співпадати з думкою авторів публікацій.