Головна arrow Не тільки за кермом і клавою
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Останні 20 відповідей в наступних темах форуму:

Владимир Осипенко: Мне нравится эта работа...

Владимир Осипенко
 Владимир Осипенко, г. Славянск, Донецкая область - для «ТАКСОПОРТ»
    Работаю в такси, и только по ночам. Больше нравится пустой город, вернее пустые улицы без машин. Днём пробки, толчея - нет кайфа от драйва.
 
    Пробуждение происходит медленно и вязко. Постепенно вхожу в реальный мир, выпадая, без особого желания из сна, цепляясь за кадры сновидения, и пытаясь записать в память события. Ни чего всё равно не выйдет, я это знаю, так было уже много раз, так будет и сейчас.

Administrator, 19-12-2009, hits: 6313
Детальніше...
 

Виктор Воропаев - таксист, автор песен и... спасатель иногда

Виктор Воропаев - певец, спасатель, таксист

«Спаси мою игрушечку!» - попросила 8-летняя Настя, которую вытащил из горящего дома дончанин Виктор Воропаев.

     С Виктором Воропаевым я познакомился случайно лет 10 назад, когда Он еще работал "опером", к стати, довольно не плохим, в одном из РОВД Донецка.
     Лет пять назад Виктор стал таксистом. Работает так, что за все это время - ни одной жалобы. Зимой проезжал с пассажиром мимо горящего дома и через окно вытащил девочку из пожара!
     Весной - пришел и напел песню , потом ещё одну - мы помогли записать их на диск.
    Вобщем обыкновенный ЧЕЛОВЕК, который ответственно относится к любой работе.
Председатель ПСТУ Донецка Гула В.В.

Administrator, 20-12-2009, hits: 7382
Детальніше...
 

Наташа Цеунова: По ту сторону шашечок

Наташа Цеунова
Наташа Цеунова, м. Київ - для «ТАКСОПОРТ»
     Нерідко пасажир сприймає водія, що сидить за кермом таксі, не інакше як хапугу, шахрая і наркомана, в кращому разі – просто як злісного порушника Правил дорожнього руху. Журналісти, сидячи в теплих офісах з чашкою гарячого чаю, підливають масла у вогонь, описуючи "надприбутки" водія таксі і придумуючи на ходу жалісливі історії ображених пасажирів, які то запізнилися до місця призначення, то переплатили втридорога від очікуваного...

      Прочитавши чергову статтю, задаюся запитанням, чому так мало в пресі пишуть про інший, зворотній бік цієї роботи? Сідаючи в машину таксі, задумайтеся про те, що таксист  - така ж людина, як і всі інші. Його робота так само корисна, як і ваша. У нього, також, як і у вас, є сім'я, діти, друзі, дрібні радощі і життєві проблеми. Причому вирішувати їх з таксистськими доходами частенько набагато складніше, ніж спираючись на заробітки середньої ланки менеджера .

Administrator, 21-12-2008, hits: 11291
Детальніше...
 
 

Вхід (крім форуму)


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

! Всі права застережено. Цитування, копіювання матеріалів або їх частин без текстового посилання на Портал Таксопорт (для друкованих видань) або гіперпосилання на taxoport.com (для інтернет-ресурсів) заборонено. Примітка: точка зору адміністрації може не співпадати з думкою авторів публікацій.