Головна arrow Нормативні новини
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Останні 20 відповідей в наступних темах форуму:

Ліцензійні умови 2015

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 10 грудня 2015 року на Урядовому Порталі Кабінету Міністрів України опублікований текст постанови № 1001 "Про погодження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом" від 02.12.15.

Administrator, 10-12-2015, hits: 11392
Детальніше...
 

Спрощена система оподаткування

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 24 листопада 2015 року, в прес-центрі Укрінформ відбувся круглий стіл на тему «Спрощена система оподаткування в контексті податкової реформи». Організатор круглого столу - Громадська рада при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. Співорганізатори - Громадська рада при Державній регуляторній службі, USAID «Лідерство в економічному управлінні». У круглому столі взяли участь С.Доротич - український політичний і громадський діяч, Н.Королевська - народний депутат від «Опозиційного блоку», К.Ляпіна - голова Державної регуляторної служби, Т.Донец - «Народний Фронт», Т.Острікова - співавтор законопроекту, депутат від об'єднання «Самопоміч», А.Антонюк - Глава УТМА, представники органів державної влади, бізнесу та громадських об'єднань. В рамках проведення круглого столу обговорювалися проблеми і перспективи існування спрощеної системи в контексті податкової реформи.


Administrator, 25-11-2015, hits: 9975
Детальніше...
 

Рекомендации рабочей группы «Разумный ход» получают поддержку.

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 В ходе недавно прошедшего круглого стола, организованного совместно Международным союзом автомобильного транспорта (IRU), Исполнительным комитетом Координационного транспортного совещания (КТС СНГ) и Российским автотранспортным союзом, Рекомендации, вынесенные на обсуждение рабочей группой «Разумный ход» в Евразии, были рассмотрены и одобрены.


Administrator, 27-05-2015, hits: 10284
Детальніше...
 

Таксистам выставят счет за работу без лицензии

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 Министерство инфраструктуры ищет способы вернуть бизнес таксоперевозок и диспетчерских служб в легальное русло. Как стало известно «Капиталу», ведомство завершило подготовку правок в закон об автомобильном транспорте, в котором контроль за качеством перевозок будет возложен на местные власти. Так, согласно изменениям в закон, организатором перевозок на такси будет орган городской или областной исполнительной власти. Он же определит условия перевозок на подконтрольной ему территории, устанавливая требования относительно лимитов на количество такси и к их внешнему виду. При этом порядок определения условий, которыми будут руководствоваться чиновники на местах, предстоит утвердить Кабинету министров после принятия предложенных изменений.


Administrator, 26-08-2014, hits: 7092
Детальніше...
 

ФУНКЦІЇ З ОРГАНІЗАЦІЇ ТАКСОМОТОРНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ПЛАНУЄТЬСЯ ПЕРЕДАТИ ОРГАНАМ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 Міністерство інфраструктури України готує, за досвідом західних країн, нові правила діяльності на ринку таксомоторних перевезень. Наразі розроблено проект вимог до суб’єктів господарювання, що здійснюють перевезення на таксі, легковими автомобілями на замовлення та надають інформаційно-диспетчерські послуги. Ці вимоги доповнять чинне законодавство, а не затверджуватимуться окремим законом.


Administrator, 22-08-2014, hits: 10828
Детальніше...
 

Влада і громадськість прагнуть припинити хаос на ринку

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 Федерація роботодавців транспорту України і найбільші громадські об'єднання таксистів передали в Мінінфраструктури спільно підготовлені зміни до чинного Закону «Про автомобільний транспорт» щодо впорядкування ринку таксі в Україні .

Відповідні пропозиції обговорювалися в ході ініційованої ФРТУ зустрічі за участю керівництва ВГО «Українське таксі» , Української таксомоторної асоціації , Професійної спілки таксистів України , Спілки професійних водіїв таксі міста Києва , громадського об'єднання «Таксі Столиця» , ТОВ « Абсолют Плюс Віп ».

 


Administrator, 01-04-2014, hits: 9485
Детальніше...
 

Засідання робочої групи з розробки законопроекту «Про таксі»

Надрукувати Надіслати електронною поштою

18 березня 2014 року  в Мінінфраструктури відбулося засідання робочої групи з розробки законопроекту "Про таксі" за дорученням Міністра Інфраструктури .

Після чергової невдалої спроби зовнішнього узгодження законопроекту , який розроблявся Департаментом автомобільного транспорту ( Д.Петуховим і В. Попиком ) більше 3х років , всіма присутніми , майже одноголосно було прийнято рішення забути про той корупційний законопроек ,   про оренду та торгівлі дозволами на таксі та розробити нові прості , але ефективні пропозиції щодо наведення порядку в українському таксі .


Administrator, 20-03-2014, hits: 10257
Детальніше...
 

Таксомоторна галузь буде реформуватися поетапно.

Надрукувати Надіслати електронною поштою

У Міністерстві Інфраструктури відбулася зустріч Міністра М.Бурбака з представниками громадських організацій сфери таксі. В обговоренні проблем таксомоторного ринку досягнута домовленість між керівництвом профільного міністерства та главами найбільш активних громадських організацій про створення робочої групи , яка вже наступного тижня повинна надати свої пропозиції. Розроблений раніше проект Закону «Про таксі» розглядатися не буде. Першим кроком буде ухвалення змін до чинного Закону «Про автомобільний транспорт » з метою створення робочого механізму контролю над діяльністю перевізників та інформаційно- диспетчерських служб. Надалі буде розроблена концепція повноцінної реформи , результатом якої стане новий закон.


Administrator, 17-03-2014, hits: 9842
Детальніше...
 

Законопроект Министерства Инфраструктуры будет дорабатываться ещё несколько месяцев.

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 На днях в Ялте состоялся II Всеукраинский автомобильный Форум перевозчиков. В числе вопросов обсуждаемых на представительном собрании автомобильных перевозчиков, кроме «Закона Украины об автомобильном транспорте», находящегося на внешнем согласовании, обсуждался и министерский проект «Закона о такси».


Administrator, 08-09-2013, hits: 10943
Детальніше...
 

Опублікувано проект ЗУ «Про перевезення на таксі»

Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Вранці 8 серпня 2013 року на сайті Міністерства Інфраструктури розміщено проект Закону України «Про перевезення на таксі». Судячи з усього, цей варіант законопроекту представлений для громадського обговорення, хоча на кінець робочого дня ніякого офіційного повідомлення про опублікування документа на сайті Міністерства Інфраструктури не з'явилося. У кінці тексту документа знаходяться посилання на пояснювальну записку та аналіз регуляторного впливу.
Administrator, 08-08-2013, hits: 11811
Детальніше...
 

Закон, що веде Україну до Європи?

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 23 травня 2013року з ініціативи голови АСМАП Л.Костюченка в Києві відбулося обговорення проекту Закону про автомобільний транспорт. В обговоренні взяли участь представники Верховної Ради, Укртранспекціі, Українського Транспортного Союзу, Федерації Роботодавців України, громадських організацій транспортної галузі, Департаменту транспорту Міністерства Інфраструктури, перевізники, автори проекту - НДІ транспорту. 

Administrator, 27-05-2013, hits: 12286
Детальніше...
 

Експертно-апеляційна рада повернула ліцензію

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 16 травня 2013 року відбулося чергове засідання експертно-аппеляційної ради при Держкомпідприємництві України. У числі матеріалів поданих на раду було розглянуто скаргу львівського самозайнятого перевізника Букатова Д.С. на дії інспекції з безпеки на наземному транспорті, що виразилися в позбавленні ліцензії на надання послуг таксі.

Причини, з яких самозайнятому перевізнику, що має ліцензію на надання послуг з перевезення пасажирів та їх багажу на таксі, було анульовано ліцензію, викладені в акті - Про неможливість ліцензіата забезпечити виконання ліцензійного ведення господарської діяльності № 39 \ 1 від 17 квітня 2013 року.


Administrator, 17-05-2013, hits: 13883
Детальніше...
 

Новостворене Міндоходів пропонує знизити ставку ЄСВ до 15%

Надрукувати Надіслати електронною поштою

    3 квітня 2013 Міндоходів почало здійснення функцій і повноважень, покладених на нього Указом Президента «Про міністерство доходів і зборів України». Відповідно органи ДПС та Держмитслужби України припиняють свою діяльність.

Вступаючи в нові повноваження, Міндоходів і зборів пропонує легалізувати заробітну плату шляхом зниження ставки єдиного соціального внеску до 15%. У відомстві вважають, що основною причиною відходу в тінь частини зарплат є саме висока ступінь податкового навантаження, існуюча на сьогоднішній день. Для обговорення даних пропозицій міністерство залучило бізнес-спільноту, а також вчених, на основі роботи і висновків яких буде складено відповідний законопроект.


Administrator, 07-04-2013, hits: 10229
Детальніше...
 

Михайло Бродський за законопроект, мета якого вивести таксистів з «тіні»

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 Голова Держпідприємництва підтримав законопроект, спрямований на упорядкування господарської діяльності у сфері легкових автомобільних перевезень та передбачає запровадження державного регулювання, яке дозволить створити у цій сфері прозоре конкурентне середовище.
В Держпідприємництві відбулась нарада з обговорення проекту закону «Про перевезення на таксі та перевезення на замовлення», розробленого фахівцями Української таксомоторної асоціації за участю Федерації роботодавців України.


Administrator, 11-03-2013, hits: 10386
Детальніше...
 

Проект Закону "Про таксі" від Мінінфраструктури

Надрукувати Надіслати електронною поштою
 27 лютого 2013 на засіданні робочої групи при Міністерстві інфраструктури була презентована робоча версія законопроекту про таксі і порівняльна таблиця.

Пропонований проект визначає принципи здійснення діяльності з перевезень на таксі. На вісімнадцяти сторінках тексту документа вмістилися - визначення основних термінів, не зовсім зрозумілі регламент процедури видачі дозволів та підстави для їх вилучення, порядок здійснення діяльності з перевезення пасажирів на таксі та роботи інформаційно-диспетчерських служб, прав і обов'язків водіїв таксі та пасажирів. Визначено орган нагляду за суб'єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері таксомоторних перевезень, в особі інспекції з безпеки на наземному транспорті. Так само згадано в проекті про організацію стоянок таксі. Визначено порушення, за які передбачається фінансова відповідальність.
Administrator, 01-03-2013, hits: 11693
Детальніше...
 

Владельцам запретят передавать авто другим

Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Верховная Рада рассмотрит законопроект, предлагающий полностью узаконить системы фото- и видеофиксации, а также обязывающий владельцев авто рулить самостоятельно.

Автор законопроекта №2390, депутат-регионал Антон Яценко, просит коллег внести изменения в Кодекс Украины об административных правонарушениях, в Гражданский кодекс, в Законы Украины «О дорожном движении», «О милиции» и «Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств». Суть изменений сводится к тому, что использование средств фото- и видеофиксации нарушений будет полностью законным.

Administrator, 27-02-2013, hits: 8560
Детальніше...
 

ПДР 2013

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 Урядовий портал оприлюднив постанову № 111 від 11 лютого 2013 року, про «Внесення змін до правил дорожнього руху».

Не можна сказати, що зміни кардинально змінюють правила, але деякі з них досить істотно уточнюють та доповнюють ті що раніше діяли.

Зокрема, нововведення торкнулися наступних пунктів правил:


Administrator, 26-02-2013, hits: 12761
Детальніше...
 

ДПА і Мінфін продовжують удосконалювати Податковий Кодекс

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 ДПА

Державна податкова служба і Міністерство фінансів розробили законопроект « Про внесення змін в Податковий кодекс та інші законодавчі акти України відносно подальшого удосконалення адміністрування податків та сборів »


Administrator, 10-11-2012, hits: 10965
Детальніше...
 

Експертно-апеляційна рада при Держпідприємництві

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Експертно-апеляційна рада при Держпідприємництві повернула ліцензії таксомоторним перевізникам

 

Експертно-апеляційна рада при Держпідприємництві2 жовтня 2012 року відбулося засідання Експертно-апеляційної ради при Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва. На цьому засіданні було розлянуто 58 скарг, із них 19 на дії Головної державної інспекції на автомобільному транспорті. Було повернено 9 ліцензій, з яких 2 ліцензіїї було повернено таксомоторним перевізникам. 

 Administrator, 11-10-2012, hits: 12698
Детальніше...
 

Робоча група з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві провела своє чергове засідання

Надрукувати Надіслати електронною поштою
 П'яте засідання Робочої групи з впорядкування таксі у м. КиєвіІнформаційне повідомлення - Портал Таксопорт
В приміщенні Головного управління транспорту та зв’язку Київської міської державної адміністрації 11 травня 2012 року відбулось чергове засідання Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві під головування Співголови Робочої групи, Заступника голови Громадської ради при КМДА Андрія Антонюка. В засіданні взяли участь члени Робочої групи, у тому числі Голова правління ВГО «Українська таксомоторна асоціація» Анатолій Галазюк, Заступник голови Професійної спілки таксистів України Дмитро Поскребаєв та ін.

Administrator, 12-05-2012, hits: 11697
Детальніше...
 

20 квітня 2012 відбулось третє засідання Робочої групи при КМДА з впорядкування таксі у м. Києві

Надрукувати Надіслати електронною поштою
Третє засідання Робочої групи з впорядкування перевезень на таксі в м. КиєвіІнформація Робочої групи при КМДА + відео та коментар
20 квітня 2012 року в приміщенні Головного управління транспорту та зв’язку Київської міської державної адміністрації відбулось третє засідання Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві.
Крім членів Робочої групи, в засіданні також взяли участь понад 20 учасників таксомоторного ринку столиці, які виявили бажання стати членами Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві.

Administrator, 21-04-2012, hits: 14041
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 21 з 102
 

Вхід (крім форуму)


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

! Всі права застережено. Цитування, копіювання матеріалів або їх частин без текстового посилання на Портал Таксопорт (для друкованих видань) або гіперпосилання на taxoport.com (для інтернет-ресурсів) заборонено. Примітка: точка зору адміністрації може не співпадати з думкою авторів публікацій.