Головна arrow Правовий захист водіїв
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Останні 20 відповідей в наступних темах форуму:

Правила використання

Правила для публікації оголошень

     Публікувати оголошення можуть тільки зареєстровані користувачі нашого ресурсу. Для публікації/редагування Вашого оголошення, необхідно ввійти під Вашим логіном/паролем (логін/пароль форуму не підходять ). Якщо Ви ще не зареєстровані - перейдіть по цьому посиланню .

     Допускається розміщення оголошень про:

  • купівлю/продаж, передачу/прийом в оренду автомобілів, експлуатація яких можлива в таксі, тобто. 4-5 дверних легкових авто з кількістю місць для пасажирів від 4до 8;
  • те саме - лекових авто класу "мінівен" та мікроавтобусів для надання послуг перевезення пассажирів на замовлення;
  • купівлю/продаж обладнання для таксі (таксометри - тільки б/в, радіозв'язок, тощо) та запасних частин для автомобілів з вказаної вище групи;
  • інших товарів, що можуть бути корисні для діяльності таксі та перевезень пасажирів на замовлення.
     Мається на увазі розміщення оголошень, що мають на меті приватну оборудку, і не містять ознак реклами  для комерції і/або бізнесу.
 
      Публікація оголошень про послуги таксі, послуги перевезень пасажирів на замовлення, а також будь-які послуги для зайнятих у цих видах діяльності визнається рекламою, яка не підлягає публікуванню в цьому розділі .
 
  ! Заборонена публікація оголошень про продаж нових таксометрів будь-яких моделей. Якщо у Вас у "загашнику" "завалявся" новий прилад - запропонуєте купити його нам через ту ж форму зворотнього зв'язку (посилання нижче). Як-небудь домовимсяSmile
 
     Розділ модерується. Оголошення, що не відповідають вимогам вище, будуть видалятися , авторам, що допустили повторне порушення, може бути заблокований доступ до нашого ресурсу.
 
З ціллю розміщення реклами звертайтесь: форма зворотнього зв'язку
 
     Важливо: оголошення, розміщення яких не подовжене авторами, автоматично видаляються через 60 діб з моменту публікації як такі, що втратили актуальність. Повідомлення відсилається автору на зазначений при реєстрації мейл за 7 діб до закінчення строку публікації.
 

Вхід (крім форуму)


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

! Всі права застережено. Цитування, копіювання матеріалів або їх частин без текстового посилання на Портал Таксопорт (для друкованих видань) або гіперпосилання на taxoport.com (для інтернет-ресурсів) заборонено. Примітка: точка зору адміністрації може не співпадати з думкою авторів публікацій.